Sprzątanie przemysłowe

W obiektach, w których prowadzona jest działalność produkcyjna, nietrudno o bałagan. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego też przedsiębiorcom oferujemy usługi porządkowe w zakresie sprzątania hal i magazynów, a także sprzątania posadzek przemysłowych. Wiemy, jak ważny dla wizerunku firmy jest też obszar wokół niej, dlatego zajmujemy się również oczyszczaniem kostki brukowej i koszeniem zarośli na terenach przyfabrycznych.

Zasady sprzątania magazynów i hal produkcyjnych

Na terenie magazynów, hal i budynków, w których odbywa się produkcja, często znajduje się wiele niebezpiecznych narzędzi i maszyn. Nie muszą się jednak Państwo obawiać ryzyka wypadków, gdyż nasi pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani w obchodzeniu się z tego typu urządzeniami. Przykładowo podczas sprzątania magazynów szczególnie ważne jest uważanie na wózki widłowe, zwłaszcza wtedy, gdy pracują one w czasie wizyty ekipy porządkowej.

Jak oczyszczać kostkę brukową?

Kostka brukowa łączy w sobie piękno i wytrzymałość, dlatego wiele firm decyduje się na wyłożenie nią dróg dojazdowych i terenu wokół przedsiębiorstwa. Aby jednak nawierzchnia ta na długo zachowała swój wygląd, trzeba odpowiednio o nią dbać. Nasi pracownicy proponują m.in. czyszczenie przy użyciu płynnych preparatów usuwających wykwity, resztki nalotów z cementu oraz inne substancje, które zdążyły się na niej osadzić. Po oczyszczaniu kostki brukowej przychodzi czas na jej zaimpregnowanie. Sprawdzą się do tego m.in. impregnaty silikonowe, które nie tylko przywracają brukowi estetyczny wygląd, ale również nadają mu właściwości takich jak odporność na niskie temperatury oraz na wnikanie w jego strukturę zanieczyszczeń. Naszym zadaniem jest również sprzątanie posadzek przemysłowych, na których zawsze osadza się sporo brudu. Usuwamy go przy użyciu profesjonalnych środków odpychających drobiny kurzu, a także dodatkowo pielęgnujących podłogi.