Sprzątanie biur

Jednym z obszarów naszej działalności jest kompleksowe sprzątanie biur na terenie Warszawy i okolic. Zakres wykonywanych przez nas prac obejmuje m.in.:

biurowo magazynowe

 • sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal konferencyjnych oraz pomieszczeń socjalnych,
 • mycie podłóg,
 • mycie mebli, parapetów, ścian, sufitów oraz żaluzji,
 • sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
 • uzupełnianie mydła, ręczników i papieru toaletowego.
 • elementów metalowych (poręcze, popielniczki, stojaki itp.), gabloty i inne wyposażenie szklane,elementów metalowych (poręcze, popielniczki, stojaki itp.), gabloty i inne wyposażenie szklane,

Oferujemy Państwu również okresowe sprzątanie powierzchni biurowych, w którego zakres wchodzą takie czynności jak:

sprzatanie osiedli warszawa 150x150

 • mycie okien,
 • pranie wykładzin,
 • odkurzanie trudniej dostępnych miejsc,
 • czyszczenie od wewnątrz AGD w kuchni pracowniczej,
 • konserwacja podłóg.

Jak wygląda dzienny serwis biur?

Nasza oferta obejmuje również serwis dzienny biur, który polega na dbaniu o czystość drzwi wejściowych, gablot, elementów metalowych, łazienek i wszystkich innych użytkowanych pomieszczeń. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czynności te nie powinny przeszkadzać pracownikom, dlatego też wszystkie prace związane z serwisem dziennym biur wykonamy w wyznaczonych przez Państwa godzinach. Jest to możliwe nawet późnym wieczorem, a wszystko to dzięki naszemu ponad pięćdziesięcioosobowemu zespołowi wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy solidnie podchodzą do każdego zlecenia.

Profesjonalne sprzątanie powierzchni biurowych

Pracownicy naszej firmy stosują wyłącznie sprawdzone preparaty spełniające normy środowiskowe, w tym niezawodne środki marek TASKI i HENKEL. Są one całkowicie bezpieczne dla ludzi, dlatego nie trzeba obawiać się ich alergicznego oddziaływania na pracowników. Podczas sprzątania biur dbamy również o bezpieczeństwo poufnych dokumentów znajdujących się w boksach pracowniczych.

6 full 201x300

Jako doświadczona firma sprzątająca biura oraz miejsca użyteczności publicznej poza powierzchniami wewnętrznymi dbamy także o:

 • tereny zewnętrzne – w ich przypadku zakres prac podzielony jest na dwa okresy w ciągu roku:
 • Miesiące IV – X – nasze usługi porządkowe obejmują stałe dbanie o czystość terenu utwardzonego i zielonego (m.in. koszenie trawy, podlewanie itd.),
 • Miesiące III – XI – bieżące sprzątanie i odśnieżanie oraz zapobieganie oblodzeniu takich miejsc jak ciągi piesze i jezdne oraz parkingi i dachy.
 • powierzchnie szklane – dwustronne mycie (dwa razy w roku również na dużych wysokościach).

pomarol

Cieszymy się zaufaniem wielu instytucji, którym współpraca z naszą firmą wykonującą prace porządkowe, rozwiązała wiele problemów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzątanie biur jest istotne nie tylko ze względu na kwestie estetyczne i fakt, że stanowią one wizytówkę firmy, ale przede wszystkim komfort pracujących oraz korzystających z nich osób. Zależy nam na tym, aby nasi Partnerzy byli dumnie z wyglądu swojego biura oraz z przyjemnością zapraszali do niego swoich Klientów.

Wieloletnie doświadczenie w branży takiej jak kompleksowe sprzątanie biur przekłada się na najwyższą jakość świadczonych przez naszą firmę usług porządkowych. W powierzonych nam obiektach dbamy o ciągłe utrzymanie czystości wszystkich powierzchni wewnętrznych, a także usuwamy zanieczyszczenia z elementów wyposażenia wnętrz. Ponadto w zakres naszej usługi sprzątania biur w Warszawie wchodzą prace specjalistyczne, a szczególnie prace dezynfekcyjne, czyszczenie i konserwacja posadzek, usuwanie zabrudzeń z żaluzji i rolet oraz czyszczenie technologiczne.

Podczas wykonywania powierzonych nam prac porządkowych korzystamy jedynie ze specjalistycznych środków czyszczących (spełniających wszelkie normy środowiskowe) oraz profesjonalnych urządzeń, które gwarantują nam efektywność oraz dokładność świadczonych usług sprzątania.

Kompleks7

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych wymagań naszych zleceniodawców, starając się sprostać ich konkretnym oczekiwaniom. Jeżeli interesują Państwa profesjonalne firmy sprzątające z Warszawy, to zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Kompleks.